Poznaj nasz zespół
Beata Burakowska - Szczygielska
Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, psychoterapią par, poradnictwem psychologicznym, interwencją kryzysową oraz wspomaganiem rozwoju osobistego. Pomagam osobom zmagającym się z lękiem, depresją, problemami w relacjach i zaburzeniami odżywiania, Prowadzę terapię dorosłych dzieci alkoholików oraz osób współuzależnionych. Pracuję z osobami po ciężkich kryzysach psychicznych, z zaburzeniami osobowości oraz z rodzinami osób chorujących psychicznie.
Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie oraz czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Ukończyłam również szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Studium pomocy psychologicznej dla par. Regularnie podnoszę swoje kompetencje.
Kwalifikacje do pracy psychologa i psychoterapeuty zdobywałam podczas pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Dziennym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego „Drewnica”, a także podczas staży klinicznych w oddziałach psychiatrycznych oraz w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia Ogród, a także podczas prywatnej praktyki. Byłam wolontariuszką Warszawskiego Hospicjum Domowego dla Dzieci. Pracowałam z osobami chorującymi psychicznie w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Mam także wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach menedżerskich w obszarze HR.
Gwarantuję dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech prawie dorosłych synów. Lubię aktywnie spędzać czas. Bardzo cenię kontakt z przyrodą.


Dominika Fieńko-Nawrocka
Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, terapię par, wsparcie psychologiczne oraz grupy terapeutyczne i rozwojowe. Pomagam osobom zmagającym się z problemami osobistymi i relacyjnymi, doświadczającym cierpienia psychicznego, kryzysów oraz trudności w codziennym życiu. Zajmuję się psychoterapią osób z zaburzeniami osobowości, nastroju oraz zaburzeniami lękowymi, przeżywających stratę, czy trudności wynikające z doświadczenia traumy. Pracuję w podejściu integracyjnym dopasowując przebieg sesji do indywidualnych potrzeb oraz charakteru problemu.
Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz czteroletniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam również szereg szkoleń, m.in. z zakresu pracy z traumą, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami więzi oraz pracy z grupami. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i kursach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu klinicznego na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu „Drewnica”, w Ośrodku Psychoterapii NZOZ OGRÓD Instytutu Psychologii Zdrowia oraz w ramach prywatnej praktyki.
Jestem autorką programów rozwojowych, prowadzę superwizje zespołów, warsztaty psychoedukacyjne, szkolenia, konsultacje oraz indywidualne wsparcie psychologiczne.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą. Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych (lub ponownie starych) miejsc i smaków. Niezmiennie ciekawi mnie drugi człowiek. Odpoczywam czytając, słuchając muzyki i przyrody oraz praktykując jogę.
Monika Świetlicka
Oferuję wsparcie psychologiczne i psychoterapię dorosłych i młodzieży w nurcie integracyjnym. Co oznacza, że dobieram metodę pracy do potrzeb klienta odwołując się dorobku podejść humanistyczno-egzystencjalnych, behawioralno-poznawczych oraz psychodynamicznych.
Ukończyłam studia wyższe ze specjalnością psychologia kliniczna, a także szkolenia z terapii behawioralno-poznawczej w CBT oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach prowadzony przez Centrum PSR. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jestem absolwentką Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Pomocą psychologiczną zajmuję się od 1998 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, a także na stanowisku psychologa szkolnego w Gimnazjum.
W pracy psychoterapeutycznej wartością jest dla mnie możliwość towarzyszenia innym w takich zmaganiach z samym sobą, które prowadzą do zmiany życia na lepsze. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.


Małgorzata Mizińska
Pomagam osobom zmagającym się z trudnościami w relacjach interpersonalnych, depresją, mającymi niskie poczucie wartości, będącym w kryzysie , borykającymi się ze stratą, jak również osobom nastawionymi na rozwój i poprawę relacji z samym sobą . Ponadto specjalizuję się w problemach związanych z psychologicznymi aspektami otyłości oraz zaburzeniami odżywiania. Ważnym obszarem mojej pracy jest psychoterapia Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz praca z osobami po traumach.
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Jestem trenerem biznesu oraz coachem.
Pierwsze moje studia to zarządzanie na Wydziale Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej. Już pracując z biznesem oraz w biznesie odkryłam, iż największą moją pasją jest pomaganie innym. Aby skutecznie wspierać w rozwijaniu mocnych stron i osiąganiu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym ukończyłam szkołę trenerów biznesu oraz studium coachingu. Swoje umiejętności wykorzystuję w obszarze zarządzania.
Kolejnym krokiem na mojej ścieżce profesjonalnego pomagania było ukończenie studiów psychologicznych na Wydziale Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz czteroletnich studiów podyplomowych w zakresie psychoterapii integracyjnej w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii NZOZ „Ogród” .
Prywatnie jestem spełnioną kobietą, żoną i matką .
Aleksandra Raczyńska
Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz terapię par. Towarzyszę osobom przechodzącym życiowe zmiany, doświadczającym trudności interpersonalnych, konfliktów wewnętrznych lub poszukującym nowych wzorców funkcjonowania. Każde doświadczenie, niezależnie od nadanej mu nazwy (lęk, depresja, konflikt, prokrastynacja, symptomy fizyczne itd.) może posłużyć jako punkt wyjścia do odkrywania dynamiki procesów wewnętrznych, zmiany nieefektywnych schematów oraz budowania lepszej relacji ze sobą.
Prowadzę sesje również w języku francuskim.
Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Warszawskim, a potem podyplomowe studia z neuropsycholingwistyki na Uniwersytecie Le Mirail w Tuluzie. Następnie ukończyłam czteroletnie
studia psychoterapeutyczne w nurcie psychologii zorientowanej na proces w Studium Psychologii Procesu pod auspicjami International Association of Process Oriented Psychology. Praktykuję od 13
lat. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w szpitalu psychiatrycznym przy Nowowiejskiej w Warszawie, w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii, w hospicjum Caritas w Warszawie oraz
w Fundacji Centrum Praw Kobiet. Jestem tłumaczką kilku książek z zakresu psychologii procesu („Otwarte forum. Praktyka głębokiej demokracji”, Rodzice i dzieci. Wspólna ścieżka rozwoju”, „Moc. Podręcznik użytkownika” oraz „Droga powstaje, gdy idziesz”).
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci.


Natalia Zborowska
Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, interwencję kryzysową,
wsparcie psychologiczne i warsztaty rozwojowe obejmujące treningi
asertywności i pracę z ciałem. Pomagam osobom w trakcie
doświadczenia kryzysu, trudności życiowych i zawodowych w celu
polepszenia jakości ich życia i pełnego jego doświadczania.
Pracuję w nurcie integracyjnym i skoncentrowanym na rozwiązaniach.
Stosuję zindywidualizowany styl pracy i korzystam z technik różnych
nurtów terapeutycznych, najczęściej skupiając się na zasobach i
dorobku psychologii pozytywnej, humanistycznej i terapii poznawczo
behawioralnej. Podstawą mojej pracy jest zawsze uważność na potrzeby
i cele klienta oraz autentyczna, wspierająca relacja z nim.
Ukończyłam studia z psychologii klinicznej na Akademii Pedagogiki
Specjalnej w Warszawie będąc aktywnie zaangażowana w pracę naukową i kliniczną. Po ukończeniu studiów magisterskich uczestniczyłam w programie stypendialnym nadanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Indonezji, dzięki któremu mogłam odbyć roczne studia w Indonezji związane z kulturą i tańcem, doskonalić swój warsztat arteterapeutyczny oraz doświadczać poznawania świata na jego różnych, złożonych płaszczyznach. Kontynuuję swoją edukację w ramach studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na którym prowadzę zajęcia ze studentami związane z psychiatrią i
psychoterapią. Jestem w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Posiadam certyfikat I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.
Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie, które zdobywam pracując w organizacjach pozarządowych, szpitalach psychiatrycznych, m.in., w Szpitalu Tworkowskim – na oddziale dziennym i na oddziale ogólnopsychiatrycznym, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w
Poradni Zdrowia Psychicznego.
Katarzyna Niczypor
Pomagam osobom, które doświadczają nadmiernego stresu, kryzysu
emocjonalnego, odczuwają przeciążenie, wypalenie w życiu prywatnym, czy zawodowym, borykają się z brakiem akceptacji siebie, nadmiernym
perfekcjonizmem, prokrastynacją oraz zmagającym się z trudnościami w
relacjach interpersonalnych. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, grupy wsparcia dla dorosłych, jestem też coachem oraz trenerem. Wierzę, że zmiana rodzi się poprzez doświadczenie autentyczności, akceptacji i empatii. Jestem przekonana, że w terapii najważniejsza jest relacja, uważność, „prawdziwość” w kontakcie i elastyczność w podejściu do każdego człowieka. Spotkania w terapii uczą mnie, że każdy z nas jest z jednej strony unikalny i wyjątkowy, z drugiej, że
część naszych doświadczeń, pragnień i tęsknot jest bardzo uniwersalna.
Jestem psychologiem (Uniwersytet Warszawski), psychoterapeutą w trakcie akredytowanych 4-letnich studiów w nurcie integracyjnym (Szkoła Psychoterapii Intra). Ukończyłam też roczny staż rozwojowy Szkoły Psychoterapii Gestalt, studia podyplomowe z kwalifikacjami life-coacha (Collegium Civtas) oraz trenera (Szkoła Trenera Biznesu Intra). Za mną kilkanaście lat doświadczenia w korporacjach, gdzie miałam okazję wspierać ludzi zespołowo i indywidualnie w różnych zmianach jako HR manager, trener, facylitator czy coach. Pracowałam w wolontariacie w Ośrodku Pomocy Społecznej, Fundacji Nasza Scena udzielając konsultacji psychologicznych, prowadząc coachingowe procesy czy warsztaty. Mam za sobą staż kliniczny w Klinice Psychiatrii WIM, kilkuletnią terapię własną. Cały czas szkolę się, a swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Prywatnie jestem mężatką i matką dwójki nastolatków, wiem, jak trudno czasem pogodzić wszystkie potrzeby 😉
Staram się w życiu być obecna, odpowiedzialna za siebie i cieszyć na zapas jak tylko się da 😉


Joanna Ingling
Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz wspomaganiem rozwoju osobistego w tym poprawą relacji z samym sobą oraz doskonaleniem asertywności. Pomagam osobom zmagającym się z lękiem, problemami w relacjach interpersonalnych, doświadczających kryzysu emocjonalnego. Pracuję w podejściu integracyjnym, skoncentrowanym na rozwiązaniach, w procesie terapeutycznym wykorzystuję też arteterapię oraz wybrane techniki ACT. Dopasowuję przebieg sesji do indywidualnych potrzeb klienta.
Ukończyłam studia wyższe z pedagogiki i historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Zawsze interesowały mnie medycyna, psychologia i sztuka. Jestem też absolwentką Liceum Medycznego. Podyplomowo ukończyłam także oligofrenopedagogikę i arteterapię w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jestem w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Posiadam zaświadczenie ukończenia I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją prace psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji. Posiadam ponad 4 letnie doświadczenie kliniczne, które zdobyłam pracując w szpitalu psychiatrycznym na oddziale dziennym i ogólnopsychiatrycznym. Na bieżąco rozwijam warsztat psychoterapeutyczny, uczestniczę w konferencjach, kursach i szkoleniach dotyczących zdrowia psychicznego.
Prywatnie jestem mamą wspaniałego nastolatka oraz miłośniczką
literatury, dobrej kawy i górskich wędrówek.

Lena Bargieł
Pomagam osobom dorosłym doświadczającym problemów w obszarze samooceny, samoakceptacji, będącym w kryzysach związanych z sytuacją zawodową, osobistą czy rodzinną. Pracuję z osobami będącymi w depresji, doświadczającymi obniżonego nastroju, a także zmagającymi się z lękiem, niepewnością czy złością, smutkiem i innymi emocjami.
W pracy psychoterapeutycznej moją rolą jest pomóc każdej osobie odnaleźć spokój i równowagę w bezpiecznej relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu. Wierzę w wewnętrzną siłę, którą posiada każdy z nas – nawet jeśli jeszcze jej w sobie nie odkrył. Nie boję się trudnych emocji oraz autentyczności w procesie odkrywania siebie i wprowadzania zmian w życiu. Pracuję w nurcie integracyjnym, dopasowując metody i dynamikę pracy do indywidualnej sytuacji każdej osoby, aby proces wprowadzania zmian przebiegał w naturalny sposób.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym.
Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ze specjalizacją w obszarze psychologia zdrowia. Doświadczenie w roli psychologa zdobywałam w pracy z pacjentami oddziałów kardiologicznych, kardiochirurgicznych, hemodynamicznych oraz w hospicjum, a także jako psychoterapeuta w pracy gabinetowej i online z pacjentami o różnych diagnozach. Przez kilkanaście lat pracy w korporacjach, wiele lat w rolach managerskich, nauczyłam się wspierać swoje zespoły w procesie zmiany, adaptacji oraz w radzeniu sobie ze stresem i zagubieniem, będąc coachem, trenerem, mentorem i oparciem.
Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie integracyjnym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Prof. Jerzego Mellibrudy przy Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.
Iwona Zalewska
Oferuję psychoterapię oraz interwencję kryzysową, pomagając moim klientom w przezwyciężaniu trudnych momentów w życiu. Pracuję z młodzieżą (od 13 r.ż.) oraz osobami dorosłymi, które zmagają się z kryzysem lub szukają wsparcia w samorozwoju i znalezieniu lepszej relacji z samymi sobą. Specjalizuję się w udzielaniu pomocy osobom zmagającym się z depresją, nadmiernym lękiem, trudnościami w relacjach i problemami z wejściem w dorosłość oraz obniżoną samooceną. Pracuję w nurcie integracyjnym, co oznacza, że łączę różne techniki terapeutyczne, aby najlepiej dopasować je do potrzeb każdego klienta. Moje podejście opiera się na uważności, empatii, szacunku i autentyczności. Wierzę, że nawet najtrudniejsze zmiany są możliwe, gdy otrzymamy odpowiednie wsparcie.
Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie kontynuuję naukę w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. prof. Jerzego Mellibrudy. Pracuję pod stałą superwizją.
I also provide psychotherapy in English. See below.
I offer psychotherapy and crisis intervention, helping my clients overcome difficult moments in life. I work with teens (from 13 years of age) and adults who are facing crisis or are looking for support in self-development and building a better relationship with themselves. I specialize in helping people struggling with depression, anxiety, difficulties in relationships, problems with entering adulthood, and low self-esteem. I practice integrative therapy, which means that I combine various therapeutic techniques to best suit the needs of each client. My approach is based on mindfulness, empathy, respect and authenticity. I believe that even the most difficult changes are possible when we receive the right support.
I graduated from the Faculty of Psychology at the University of Warsaw and the Study of Psychological Assistance and Crisis Intervention at the Institute of Health Psychology. I am currently continuing my education at the Professional School of Psychotherapy named after prof. Jerzy Mellibruda. I work under constant supervision.


Beata Mrotek
Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, które zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, lękiem, zaburzeniami nastroju, zaniżoną samooceną oraz trudnościami w relacjach. Pracuję jako psychoterapeuta, life coach, coach kariery oraz mentor.
Od zawsze pasjonuje mnie praca z drugim człowiekiem, jego rozwój oraz dobrostan. Moim pragnieniem jest wspierać ludzi w ich dążeniach do lepszego i bardziej satysfakcjonującego życia.
Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w poradnictwie psychologicznym, pomagając osobom zmagającym się z różnorodnymi wyzwaniami życiowymi.
Uczestniczyłam w szkoleniach NLP oraz NVC-porozumienie bez przemocy.
Ukończyłam studia na kierunku socjologia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, co pozwala mi na stały rozwój kompetencji i pogłębianie mojej wiedzy terapeutycznej.
Pracuję w podejściu integracyjnym oraz poznawczo-behawioralnym. a także ukończyłam szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), co umożliwia mi skuteczne łączenie różnych technik terapeutycznych. Moja praca podlega regularnej superwizji.
Wspieram moich klientów w odkrywaniu ich wewnętrznych zasobów, budowaniu pewności siebie oraz radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi i relacyjnymi.
Prowadzę także warsztaty samorozwoju oraz grupy wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.
Pracuję również z klientami anglojęzycznymi.
Prywatnie jestem żoną mamą dwóch synów. Mój młodszy syn jest dzieckiem niepełnosprawnym.
Justyna Mazur
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, coaching indywidualny i grupowy, warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia oraz sesje kąpieli leśnych i terapii lasem.
Oferuję wsparcie i pomoc osobom, które pragną wyruszyć w podróż w głąb siebie, cierpią z powodu konfliktów wewnętrznych, przeżywają kryzys, stratę lub rozstanie, doświadczają trudności w relacjach z ludźmi i ze światem, poszukują odpowiedzi na pytania o sens istnienia lub chcą zadbać o siebie i poprawić jakość swojego życia. Towarzyszę klientom w ich drodze do poznawania siebie i odkrywania swoich zasobów poprzez budowanie autentycznej relacji opartej na bezpieczeństwie, akceptacji i zaufaniu. Pracuję w nurcie Gestalt, prowadzę terapię w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i słowackim.
Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt, couchem i przewodniczką kąpieli leśnych. Ukończyłam szkołę The Art and Science of Coaching w instytucie Erickson Coaching International oraz coaching zdrowia w Institute for Integrative Nutrition. Mam za sobą trzyletni wielowymiarowy program rozwojowy Wataha u Kasi Kordylewskiej i Wojciecha Eichelbergera, a obecnie rozwijam swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie wspierania rozwoju człowieka w ramach
programu Habitat, również pod ich superwizją. Jestem słuchaczką dwóch kierunków studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS: Psychodietetyka oraz Uważność i współczucie.
Interesuje mnie holistyczne podejście do zdrowia i całościowe spojrzenie na człowieka, a zwłaszcza wpływ przyrody, uważności, odżywiania i ruchu na zdrowie psychiczne. Uwielbiam się uczyć, zdobywać nowe doświadczenia i poszerzać perspektywę. Kocham dziką przyrodę, długie wędrówki z plecakiem, spotkania z bliskimi i przyjaciółmi, spanie w hamaku i dobrą kuchnię wegetariańską. Praktykuję Vipassanę.


Iza Nowalska
Jestem psychoterapeutką i psycholożką, która z uważnością i empatią towarzyszy dorosłym w ich procesie odnajdywania sensu, spokoju i wewnętrznej równowagi. Prowadzę psychoterapię oraz logoterapię – podejście skupione na wartościach, sensie życia i wewnętrznych zasobach człowieka. Wspieram osoby w trudnych momentach – gdy pojawia się kryzys, lęk, smutek, poczucie pustki czy samotność.
Pracuję z osobami doświadczającymi:
- depresji, obniżonego nastroju i myśli samobójczych,
- silnego stresu, lęków, ataków paniki,
- trudności w relacjach i codziennym funkcjonowaniu,
- utraty, żałoby, przemocy, poczucia braku sensu życia,
- niskiej samooceny, trudnych emocji lub ich braku.
Wierzę, że każda osoba nosi w sobie potencjał do zmiany i rozwoju – moim zadaniem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której może się to wydarzyć. Najważniejsza jest dla mnie autentyczna relacja terapeutyczna oraz indywidualne podejście do każdej osoby, z którą pracuję.
Prowadzę również warsztaty umiejętności psychospołecznych – m.in. z zakresu asertywności, komunikacji i radzenia sobie ze stresem.
Moje wykształcenie i doświadczenie:
Ukończyłam psychologię (specjalności: psychologia kliniczna oraz psychologia zdrowia i psychoterapia), a obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, akredytowana przez PTP i PTPsych).
Logoterapię ukończyłam w szkole akredytowanej przez Viktor Frankl Institut oraz International Association of Logotherapy and Existential Analysis.
Jestem również certyfikowaną trenerką umiejętności psychospołecznych (Ośrodek INTRA), a swoją wiedzę pogłębiałam m.in. w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i pracy z osobami doświadczającymi przemocy.
Od wielu lat pracuję z osobami w kryzysie psychicznym i emocjonalnym – zarówno w organizacjach pozarządowych, jak i w pracy indywidualnej w gabinecie. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji i nieustannie rozwijam swoje kompetencje. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i kieruję się etyką zawodową.
Wierzę, że każdy kryzys może stać się początkiem nowego etapu – pełniejszego, bardziej świadomego życia.
Prywatnie cenię czas spędzany z rodziną i bliskimi. To właśnie relacje i obecność drugiego człowieka nadają życiu głęboki sens – także w mojej pracy terapeutycznej.
Marcin Król
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom, a także parom i rodzinom, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, kryzysami w relacjach, uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi oraz wyzwaniami wychowawczymi. Wspieram klientów w budowaniu satysfakcjonującego życia, odnajdywaniu własnych zasobów i skutecznych strategii radzenia sobie.
Specjalizuję się w:
- Terapia uzależnień chemicznych i behawioralnych – pomagam osobom, dla których używanie substancji lub nawykowe zachowania stały się problemem. Wspieram również rodziny osób zmagających się z uzależnieniem.
- Terapia rodzin i par – pracuję z rodzinami i związkami, w których narastają konflikty, trudności w komunikacji czy kryzysy emocjonalne. Pomagam budować wzajemne zrozumienie i wspierać relacje oparte na współpracy.
- Trening radzenia sobie ze złością – dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy doświadczają trudnych emocji i chcą nauczyć się skutecznie nimi zarządzać.
- Wsparcie rodziców w trudnościach wychowawczych – pomagam rodzicom lepiej rozumieć swoje dzieci i znajdować sposoby na budowanie zdrowych relacji.
Posiadam 21-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Ukończyłem Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim oraz całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Jestem certyfikowanym terapeutą TSR, specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem Treningu Zastępowania Agresji.
Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliłem na licznych szkoleniach, obejmujących m.in. terapię uzależnień chemicznych i behawioralnych, pracę z rodziną w ujęciu systemowym oraz wsparcie dzieci z problemami rozwojowymi. Regularnie poddaję swoją pracę superwizji, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonej pomocy.
Sesje prowadzę także w języku angielskim i rosyjskim.
Zapraszam do kontaktu!
